CLEAN SERVICE

MYŚLENICE

USŁUGI SPRZĄTANIA KLASY PREMIUM

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Umiejętność pracy w zespole.
Dostępność do pracy w elastycznych godzinach, w tym czasami wieczorami lub weekendami.

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stawkę godzinową w atrakcyjnym przedziale.
Przyjazne środowisko pracy.
Elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb pracowników.
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
Niezbędne szkolenia i wsparcie w zakresie sprzątania profesjonalnych obiektów.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, skontaktuj się z nami, przesyłając swoje CV na adres e-mail: info@cleanservice.expert lub telefonicznie pod numerem +48 531 50 60 70.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Kariera:

Poszukujemy pracowników do sprzątania biur, bloków oraz wspólnot mieszkaniowych.

Miejsce pracy:

Praca na terenie Myślenic, Wieliczki, Krakowa.

Obowiązki:

Sprzątanie i utrzymanie porządku w biurach, klatkach schodowych, korytarzach, toaletach oraz innych przestrzeniach wspólnych.
Odpowiedzialność za czystość i estetykę powierzonych obszarów.
Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.

Jesteś zainteresowana/ny pracą?

Zadzwoń lub wyślij CV.

+48 531 50 60 70

info@cleanservice.expert